فن کویل جهانی قابل برگشت

سیستم تهویه تبخیری
نوامبر 6, 2018
سیستم تهویه مطبوع Reznor
نوامبر 12, 2018

فن کویل جهانی قابل برگشت

پیشرانه هوا یک واحد فن کویل جدید، و واقعا برگشت پذیر را راه اندازی کرده است. این طراحی مزایای زیادی دارد، مهمترین مزیت آن برای پیمانکار است که اکنون می تواند از فن کویل ها همان ابتدا میتوانند تخمین درستی جهت انجام کار داشته باشند.

این امر در اکثر پروژه‌ها صدق می‌کند که فن کویل ها تا اواخر فرآیند طراحی نهایی نشده  و بسیاری از تولید کنندگان نمی‌توانند بدون این اطلاعات فرآیند تولید را آغاز کنند. با این شرایط واقعا قابل‌بازگشت می‌تواند بدون صبر نمودن تا پایان پروژه براحتی پذیرفته شود و فرآیند تولید آغاز شود . این امر به ویژه در برنامه‌هایی با سرعت سریع که در آن تا قبل از اینکه تحویل داده شود ، نهایی نشده است ، مفید است. پیشرفته هوا می تواند تولید را شروع کرده و حتی یک فن

کویل بدون handings به پایان برساند. تغییر دادن این واحد فقط چند دقیقه در کارخانه طول می‌کشد و می‌تواند توسط پیمان‌کار یا متخصصین انجام شود.

یک کویل جهانی به این معنی است که می توان آن را به راحتی بین 180 درجه جابجا کرد.

جعبه کنترل نیزبرای ایجاد یک صادرات جایگزین به همراه طرح‌های بیشتر و توسعه و پیشرفت بیشتردر خط لوله Advanced Air در تلاش است تا تمام تغییرات دستکاری را در کمتر از پنج دقیقه کامل کند. در یکی دیگر از مزایای این است که در اندازه مشخصی از فن کویل، تمام واحدها یک بار کاهش زمان تولید، پردازش سفارش و کنترل پروژه است.

همچنین این امر باعث می‌شود که طراحی‌های فویل های تکمیل ‌شده بسیار مقرون ‌به ‌صرفه و ساده ‌تر باشد ، مزیتی که ممکن است توزیع کنندگان و سهام داران بالقوه را مورد توجه قرار دهد.

منبع: http://www.acr-news.com/universal-fan-coil-unit-is-truly-reversible

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال پیام
1
پیام جدید
مشاوره خرید تهویه نوین
آماده ارائه مشاوره خرید هستیم!