سیستم تهویه مطبوع Reznor

فن کویل جهانی قابل برگشت
نوامبر 12, 2018
تهویه مطبوع هوای تبخیری
نوامبر 12, 2018

تهویه مطبوع Reznor

شرکت Nortek Global HVAC خط مقادیر DOAS High-efficiency Reznor برای فضاهای تجاری کوچک را معرفی می کند.
سری ZQYRA جدید، مشخصات هوای بیرون را برای فضاهای کوچکتر ساده می کند.

سنت لوئیس، فوریه 20، 2018- Nortek Global HVAC، LLC سری Reznor® ZQYRA را برای سیستم های هوای فضای باز (DOAS) با قیمت پایین و با کارایی بالا به منظور افزودن نیازهای هوا در فضای باز در زمینه های آموزشی، بهداشتی، اداری، خرده فروشی و دیگر فضاهای تجاری سبک ارائه می دهد.
واحد ثبت ZQYRA-8 ( 500 تا 1100 CFM) و واحد ZQYRA-12 (900 ( 900 تا 1500 CFM) از طراحی کنترل برتر با پمپ حرارتی مدولار و تکنولوژی چرخ موتور آنتالپی استفاده می کنند. آنها از یکی از کوچکترین اثرات DOAS صنعت HVAC بهره می برند و ایده آل برای اضافه کردن تهویه هوا در فضاهای کوچکتر برای VRF جدید و تکمیل شده یا پروژه های تهویه مطبوع معمولی DX هستند.

نرم افزار Selection Z به تازگی توسعه یافته Reznor را به سادگی به عنوان انتخاب سیستم خارج از قفسه گسترش می دهد، زیرا ورودی ها نیاز به تنها پارامترهای پروژه دارند. در کنار قابلیت های نرم افزاری اختصاصی، مشخص کننده ها در حال حاضر گزینه بی سابقه ای برای تهویه فضاهای کوچکتر با دقت دما / رطوبت دارند که قبلا کارآمدی کم تر و هزینه بیشتری با اندازه های DOAS غالب صنعت بود.

سری ZQYRA شامل چندین حالت منحصر به فرد و پیشرفته ترین کنترل کننده ها و اجزای طراحی شده است:

– کنترل الکتریسیته الکتریکی تکمیلی از یک کنترل کننده مدولاسیون SCR با اندازه گیری زمان (کنترل صفر تا 100 درصد) برای بهینه سازی کارایی و کنترل دقیق دما استفاده می کند.
– زمان عملیاتی پمپ حرارتی در دمای بسیار پایین محیط برای از بین بردن انجماد کویل و پس از آن حالت های فراغت فشرده انرژی؛
– نرم افزار انتخاب سری Z محاسبه انتظارات عملکرد واحد به عنوان CFM های ورودی و محدوده دما / رطوبت جغرافیایی تسهیلات؛
– یک جبران ساز شارژر مایع که اجازه می دهد تا حداقلی و بهینه سازی شده مصرف مبرد را برای حالت های گرمایش و خنک کننده انجام دهد.

سری ZQYRA به مراتب بالاتر از بازده رطوبت سازنده AHRI Standard 920 حداقل 5.2 امتیاز ISMRE است. اگر چه هر دو مدل 3.5 تن است، سیلیکاژل آن، مزایای رطوبت چرخ های آنتالپی با کارایی بالاتری نسبت به یک سیستم تهویه مطبوع 7 تن دارد. این سری همچنین دارای حداقل الزامات استاندارد ASHRAE 62.1، 90.1، 189.1 و پروژه LEED برای تهویه هوا 30 درصد بیشتر است، در حالیکه ساختمان 30 درصد انرژی کمتری استفاده می کند.

طراحی ZQYRA بر خلاف سیستم های DOAS با ظرفیت های زیادی که با فرایندهای پیچیده سازگاری دارند، روشی ساده را با تنها گزینه های اساسی ارائه می دهد. مشخص کننده ها فقط باید برای انتخاب MERV 8 یا MERV 13 فیلتر شوند؛ پوشش های مقاوم در برابر خوردگی برای محل های آب شور؛ و گزینه های کنترل فعال سازی از CO2، occupancy، و سنسورهای VOC یا سوئیچ لغو دستی / خاموش نیازهای برق 208/230 یا 460V قدرت. سری ZQYRA همچنین DOAS بزرگتر و گرانتر را به دلیل کارایی بالا آن – بیش از 9.0 COP و بیشتر از 17.0 EER – بهتر از DOE است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال پیام
1
پیام جدید
مشاوره خرید تهویه نوین
آماده ارائه مشاوره خرید هستیم!