تهویه مطبوع هوای تبخیری

سیستم تهویه مطبوع Reznor
نوامبر 12, 2018
مقایسه فن کویل با اسپلیت
مقایسه فن کویل با اسپلیت (کولرگازی)
ژوئن 20, 2019

تهویه مطبوع هوای تبخیری

شرکت بین المللی سیلیلی موفق به به بزرگترین سفارش جهان برای تهویه مطبوع هوای تبخیری شده است، که در حدود ۵۰،۰۰۰ دستگاه تهویه مطبوع استرالیایی است که در شهر چادری مینا واقع در عربستان‌سعودی نصب شده‌اند که باعث می شود زائران خنک شوند.

شهر خیمه‌ها شامل بیش از ۱۰۰،۰۰۰ چادر و خانه و حدود ۳ میلیون نفر در بیش از ۲۰ کیلومتر مربع می باشد.

تهویه مطبوع هوای تبخیری نتایج تماشایی را در برابر مجموعه‌ای جامع از معیارها که شامل بهره‌ وری انرژی، قابلیت اطمینان، عملکرد و اثرات زیست ‌محیطی کم، ارایه داده است.

این فرآیند ارزیابی سه‌ساله Breezair و سایر رقبا را در طول چندین ماه در تمامی شرایط و فصل‌ها مورد آزمایش قرار داد، از جمله تست‌های تطبیقی انجام ‌شده در طی یک بازدید برای ارزیابی عملکرد تحت شرایط دنیای واقعی می باشد. مکانیسم‌های ایمنی ساخته‌شده؛ با استفاده اقتصادی از آب، سهولت کنترل و طراحی فشرده در Breezair با موفقیت انتخاب شدند.

دمای شدید تابستان در دره مینا که به راحتی می‌تواند به بیش از ۴۵ درجه سانتیگراد برسد، با قابلیت of conditioners هوای تبخیر که با هوای سرد باعث خنک شدن مردم می شود می توان بر گرما غلبه کرد .”

 Breezair کم صداترین، خنک ‌کننده ترین با مصرف انرژی بهینه در جهان است که هوای پاک و تصفیه‌ شده را فراهم می‌کند. بر خلاف تهویه خنک ‌کننده، هوای خنک آن، پوست بینی یا چشم‌ها را خشک نمی‌کند. با کارایی بالاتر و استفاده انرژی کمتر، همراه با فواید سلامتی اضافه‌شده که با آوردن هوای تازه به جای اینکه هوای کهنه را بازیافت کنند، مداوم به داخل یک اتاق؛ عمل می‌کنند، این عوامل به Breezair کمک کردد تا بعنوان بهترین انتخاب شوند .

مساله بهره وری انرژی از اهمیت زیادی برخوردار است و دولت سعودی و وزارت حج می‌خواهند فعالانه به پس‌انداز اساسی انرژی دست یابند. دستیابی به ۳۵ درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی در دره مینا به لطف فن‌آوری خنک‌کننده Breezair ، فن‌آوری پیشرفته و التزام محکم به محیط‌ زیست را نشان می‌دهد.

دستگاه‌های تهویه مطبوع Breezair که به تازگی توسط Seeley اینترنشنال طراحی شده‌اند، تنها تولید کننده‌ای هستند که به طور کامل در استرالیا تولید شده‌اند و به طور خاص برای به حداکثر رساندن سرمایش در آب و هوای سخت طراحی شده‌اند.

منبع: http://www.acr-news.com/world-record-installation-from-seeley-international

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال پیام
1
پیام جدید
مشاوره خرید تهویه نوین
آماده ارائه مشاوره خرید هستیم!