انواع کمپرسور کولر گازی

رفع مشکل کمبود فشار آب در ساختمانها
رفع مشکل کمبود فشار آب ساختمان ها
آگوست 11, 2019
انواع مینی چیلرها از دید اجزاء
انواع مینی چیلرها از دید اجزا
سپتامبر 16, 2019

از نظر کلاس آب و هوایی، کولر گازی ها را می توان بر اساس آب و هوا و منطقه ی جغرافیایی، دو کلاس آب و هوایی معتدل وخنک T1  و گرمسیری T3(تروپیکال )
تقسیم بندی کرد.

با این حساب مناطق گرمسیری کشور مانند استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان و هرمزگان و کرمان و بوشهر بهتر است از کولر گازی تروپیکال tropical استفاده کنند. کولرهای گازی تروپیکال از دمای هوای ۳۵ درجه تا52 درجه سانتیگراد کارایی دارند و شرایط کار در محیط گرمسیری را دارند.

کولر گازی T1( دارای کمپرسور T1) ، که قابلیت کار کردن تادمای محیط 43 درجه ی سانتیگراد را دارد و برای شرایط آب و هوایی معتدل و مرطوب کارآیی فوق العاده ای دارد. این کولر گازی برای مناطقی معتدل خزری، فلات غربی، شمال غربی و مناطقی که هوای نسبتا معتدلی دارند، گزینه ای بسیار مناسب و ایده آل است.

توضیحات :

۱-دلیل عدم استفاده از کولرهای تروپیکال برای تمام شرایط اب هوایی نبود صرفه اقتصادی است و گرنه کولرهای تروپیکال درتمام شرایط اب هوایی کار می کنندو لیکن کولرهای غیر تروپیکال در شرایط دمای هوای بیش از ۴۵ درجه کارایی ندارند

۲-اعداد ذکر شده جهت حداکثر دمای کارکرد کولرهای T1وT3 براساس متوسط برندهای مختلف است و هرکارخانه ای حداکثرهای دمایی خود را دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال پیام
1
پیام جدید
مشاوره خرید تهویه نوین
آماده ارائه مشاوره خرید هستیم!